Kulinarne Trójmiasto

Tawerna Rybaki – Sopot | Kulinarne Trójmiasto

 

Nazwa: Tawerna Rybaki

Adres: ul. Wojska Polskiego 26, Sopot, obok wejścia na plażę nr 31

Kategoria: restauracja

 

                     Niedawno wyremontowany lokal zachęca do odwiedzenia wystrojem i bliskością plaży. Składa się z 2 poziomów i ogródka, więc miejsca jest sporo. Tawerna Rybaki to nie tylko restauracja. To również wynajem  pokoi z pięknym widokiem na morze i wspólnym tarasem na samym szczycie budynku. Oprócz restauracji posiada również budkę na plaży.

Do restauracji wybrałam się około godziny 14, nie było za dużo gości, więc na dania nie czekałam zbyt długo. Zaraz po złożeniu zamówienia dostaliśmy (ja i moi rodzice 😉 ) „czekadełko” czyli pyszną pastę rybną i chrupiący chlebek. To na wielki plus. Same dania według mnie też były smaczne. Zamówiłam burgera rybnego z dorsza i suma, który był podany z nachosami (osobiście za nimi nie przepadam). Duży wybór dań rybnych, ale restauracja serwuje również dania mięsne i wegetariańskie. Wszystko ładnie podane, świeże i ciepłe. Plus za frytki robione na miejscu.

Wydaje mi się, że ceny są nieco wygórowane. Obsługa, mimo wielu niepochlebnych opinii w internecie dla mnie bez większych zarzutów, no może z wyjątkiem długiego oczekiwania na rachunek. Lokal jak najbardziej do polecania na obiadową sopocką rybkę. 🙂