O mnie

            Mam na imię Dominika, mieszkam w Trójmieście i obecnie pracuję jako terapeuta spa w jednym z sopockich hoteli.
Jestem raczej optymistką, choć czasami (bardzo rzadko), zdarza mi się wstać lewą nogą. Często bujam w obłokach i prawie zawsze kieruję się sercem a nie rozumem. Staram się nie nudzić i brać od życia wszystko co tylko się da. Kocham kawę, skoki narciarskie i dobrą muzykę. Mam bzika na punkcie San Francisco i Jamesa Bonda. Większość swojego wolnego czasu spędzam jednak w kuchni, która już od dawna jest nie tylko moim hobby, ale częścią mojego życia.
Jako mała dziewczynka lubiłam patrzeć na Mamę robiącą obiad czy ciasto i zawsze chętnie jej pomagałam. Pierwszą „potrawą” jaką ugotowałam był kisiel cytrynowy. 🙂 Na studiach dorabiałam sobie jako cukiernik i wtedy zrozumiałam, jak niewiele jeszcze umiem i jak bardzo chcę nauczyć się czegoś więcej. Pewnego dnia odczułam głęboką potrzebę podzielenia się z kimś moją wiedzą i pasją. I tak powstał blog W Siódmym Niebie. Znajdziecie tu głównie przepisy na desery, ponieważ słodkości to moja najmocniejsza strona. Ostatnio zaczęłam interesować się tematem zdrowego odżywiania, czego skutki również możecie zobaczyć na blogu. 🙂

To tyle o mnie. Mam nadzieję, że zainspiruję Was do tworzenia kulinarnych arcydzieł. Macie pytania, uwagi, komentarze? Śmiało piszcie!

D.

 

kontakt@w-siodmym-niebie.pl